اخلاق نامزدم تغییر کرده

سلام و وقت بخیر 

من به دختر ٢١ ساله م که چهار ماهه نامزد کردم ، آدم برونگرایی هستم اما تا حالا مساله و مشکل زندگیم رو به کسی نگفتم ، چهار ماه پیش با یه پسر ٢٤ ساله نامزد کردم ، ایشون دیپلم هستند و تحصیلاتم لیسانسه ، اون اوایل همه چی خوب بود ، اما ایشون یک ماهیه که اخلاق شون تغییر کرده ، یا شایدم داره خود واقعیش رو نشون میده .

تو خانواده ما صداقت و یک رو بودن حرف اول رو میزنه اما متاسفانه در خانواده اون ها دروغگویی و دورویی وجود داره . مثلا شب بله برون هر چی که گفت نصفش رو عمل نکردن . 

مثلا به خانواده من قول دادن خونه تازه ساز در بالای شهر نزدیک خونه پدریم رهن کنن ، اما خونه ای گرفتن که چند سال ساخته با اجاره سنگین که نامزدم پرداخت میکنه ، یا موقع خرید عروسی خیلی اذیتم کردن ، هر بار که میرفتیم خرید چند قلم میخریدن بعد میگفتن پولمون تموم شده و چند هفته بعد میومدن خرید در صورتی که پدر شوهرم میلیونره . 

من بخاطر نامزدم از تمامی این گونه مسائل گذشت کردم اما ایشون هم یک ماهیه که وقتی عصبی میشن هر چی از دهنشون در میاد به منو خانوادم میگن ، با اینکه تحصیلات زیادی نداره اما خودش رو از همه بالاتر میدونه ، بد بین هستن ، مثلا از دانشگاه میام باید فورا باهاشون تماس بگیرم و اعلام موقعیت کنم .

از رسم و رسومات هیچ اطلاعی نداره ، مثلا ما خونه گرفتیم و وسایل رو با کارتن گذاشتیم تو خونه تا هر وقت که ازدواج کردیم وسایل رو بچینیم و معمولا هم رسمه که هم از خانواده پسر هم دختر برای چیدنش میان . اما ایشون چند روزیه که گیر داده من میخوام تمام وسایل رو بچینم هر بار که بهش میگم نمیشه میگه این رسم رو تو درس کردی و خونوادت.  

خلاصه از اینجور مشکلات ریز و درشت . من برای مشاور هم وقت گرفتم اما دوست دارم تا وقتی که پیشش میرم کمکم کنید وقتم برای دو هفته دیگه ست .  

ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.