اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی

علیرضا صالح به عنوان قائم مقام هیات عامل، حمیدرضا تیموری به سمت معاون سرمایه‌گذاری داخلی و علیرضا ساعدی سارخانلو در سمت معاون اقتصادی و همکاری‌های بین‌المللی صندوق توسعه ملی معرفی شدند.

به گزارش بویرنیوز، نشست معارفه اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد. بر این اساس، علیرضا صالح به عنوان قائم مقام رئیس هیأت عامل، حمیدرضا تیموری به سمت معاون سرمایه‌گذاری داخلی و علیرضا ساعدی سارخانلو نیز به عنوان معاون اقتصادی و همکاری‌های بین‌المللی صندوق توسعه ملی و سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری خارجی معرفی شدند.

 احمد دوست‌حسینی، رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: با صدور حکم انتصاب اعضای هیأت عامل توسط رئیس جمهور، امید می‌رود هرچه سریعتر روند فعالیت‌های صندوق با جدیت از سر گرفته شده و دوران فترت مدیریتی رخ داده، به زودی جبران شود.

وی با اشاره به سوابق تخصصی و اجرایی هر یک از اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی، به تقسیم کار و مسئولیت‌های اعضای هیأت عامل در قالب معاونت‌های مختلف صندوق توسعه ملی پرداخت.

در این نشست هر یک از اعضای جدید هیأت عامل ضمن بیان دیدگاه های خود، آمادگی و ضرورت استفاده از تجربیات بدنه کارشناسی و مدیریتی صندوق را به منظور پیشبرد بهتر اهداف و فعالیت های آن یادآور شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.