افتتاح نمایشگاه الکامپ ۹۸ با حضور وزیر ارتباطات

صبح پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۸ بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، آذربایجان و ترکیه با شعار آینده بهتر آغاز به کار کرد.

صبح امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۸ بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ آغاز به کار کرد.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،محمدجواد آذری جهرمی به همراه وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، آذربایجان و ترکیه در افتتاحیه نمایشگاه الکامپ ۹۸ حضور داشتند.علاوه بر این هیئت های مختلفی از کشورهای چین، آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، ترکیه، قطر و افغانستان در الکامپ ۹۸ حاضر شدند.

ارائه آخرین دستاوردهای کشور در حوزه فناوری اطلاعات و جذب بازارهای منطقه در این حوزه از اهداف اصلی بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ می باشد.نمایشگاه ایران الکامپ ۲۰۱۹ از امروز ۲۷ تیرماه ۹۸ به مدت ۴ روز در نمایشگاه بین المللی تهران برگذار می شود.وزیر ارتباطات در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت:

 زیست‌بوم ICT ایران دارای قدرت زیادی بوده و بخشی از این توانایی در نمایشگاه الکامپ ۹۸ به معرض نمایش در آمده است. این انگیزه و انرژی باعث خواهد شد تا آینده روشنی را در پیش داشته باشیم و در آینده‌ای نزدیک شاهد ایران هوشمند خواهیم بود.


لینک منبع

نوشته افتتاح نمایشگاه الکامپ ۹۸ با حضور وزیر ارتباطات اولین بار در کامپیوتر و اینترنت. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.