افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۹۹ پروژه کهگیلویه و بویراحمد با اعتبار بیش از ۲۲۴ میلیارد تومان

پژمان نیک‌اقبالی عصر امروز در نشست خبری استاندار با اصحاب رسانه با تبریک هفته دولت به دولتمردان اظهار کرد: از مناسبت‌های رسمی سال ۹۲ تا ۹۴ تعداد بسیار زیادی پروژه افتتاح و کلنگ‌‌زنی کردیم.

به گزارش بویر نیوز، معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دهه فجر ۹۲ تا ۹۴ هزار و ۱۱۵ پروژه افتتاحی و کلنگ‌زنی با اعتبار هزار و ۵۵ میلیارد تومان داشتیم.

وی به پروژه‌های سفر هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد و تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی اشاره کرد و گفت: در سفر هیأت دولت به استان ۲۶۷ پروژه افتتاح و کلنگ‌زنی کردیم که از این تعداد ۲۳۱ پروژه افتتاحی و ۳۶ پروژه کلنگ‌زنی بودند.

نیک‌اقبالی تصریح کرد: از ۲۳۱ پروژه افتتاحی در سفر هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۸ میلیارد تومان از اعتبارات آن از بخش دولتی و ۵۴۰ میلیارد تومان آن بخش خصوصی بود.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش پایانی سخنان خود به پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی هفته دولت اشاره کرد و گفت: ۱۹۹ پروژه جدید با اعتبار ۲۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در این هفته در سطح استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

این مسؤول اذعان کرد: از این تعداد پروژه ۱۸۴ پروژه آن عمرانی و ۱۵ پروژه اقتصادی داریم که از تعداد پروژه‌های عمرانی ۱۶۶ پروژه افتتاحی و ۱۸ پروژه کلنگ‌زنی می‌شوند.

نیک‌اقبالی با تاکید بر اینکه ۱۵ پروژه اقتصادی همه افتتاحی هستند، گفت: سرجمع اعتبار پروژه‌های افتتاحی بخش عمرانی ۹۷/۳ میلیارد تومان و پروژه‌های اقتصادی ۸۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان با ۱۶۵ نفر اشتغالزایی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.