انتخاب یک کهگیلویه و بویر احمدی به عنوان مدیر شایسته و نمونه در سطح ملی (+تصاویر)

در جشنواره شهید رجایی توسط نماینده محترم ولی فقیه ،معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اسکندر یارنسب مدیر کل فرهنگی و تبلیغات این نهاد به عنوان مدیر شایسته در سطح ملی تجلیل و لوح مدیر شایسته به ایشان اهدا شد.

یارنسب نمونه (2)

به گزارش «بویر نیوز»، در این مراسم که در سالن حوزه هنری تهران و با حضور مدیران مختلف برگزار گردید به پاس درایت و تدبیر اقای یارنسب در برگزاری کنگره ها ی ملی و بین المللی، برگزاری جشنواره های هنری در سطح ملی، مدیریت موزه های شهدا، انجام تبلیغات نوین در سطح کشور و اموزش سخنوری و روایتگری به پیام اوران ایثار لوح مدیر شایسته به ایشان اهدا گردید.

گفتنی است؛ یارنسب از هم استانی های و مدیران ملی أستان است که افتخارات زیادی را در سطح ملی از جمله مدیر جوان نمونه کشور،مدیر نمونه سطح ملی جشنواره شهید رجایی،دریافت لوح سیمین و جام زرین جشنواره هنرهای تجسمی بین الملی فجر ،دبیری دهها کنگره بین المللی و ملی و دبیری جشنواره های ملی تجسمی و …. را در کارنامه خود دارند و در شورای هماهنگی موزه های سازمان میراث فرهنگی کشور،در شورای یادمان سازی وزارت فرهنگ وارشاداسلامی ،کمیسیون تبلیغات محیطی سازمان زیباسازی شهرداری تهران،جانشین کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر کشور و… عضویت و نقش بارز و شاخصی دارد.

یارنسب نمونه (1)  یارنسب نمونه (3)

یارنسب نمونه (4)

یارنسب نمونه (5)

یارنسب نمونه (6)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.