انتصاب در آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد(+عکس)

گروه سیاسی- مراسم تودیع و معارفه ذیحسابان قدیم و جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران دستگاه های اقتصاد و دارایی و شرکت آبفار برگزار شد.

به گزارش بویرنیوز،‌مدیرکل اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای این دیدار اظهار داشت: هدف همه ما خدمت است و امیدوارم در سایه این قبیل تغیررات زمینه بهبود و خدمات رسانی بیش از پیش در جامعه حاصل شود.

کشاورز گفت: ما بعنوان مجموعه ای هستیم که باید نظارت در امر بودجه و هزینه کرد آن را بر عهده داشته باشیم و همه ذیحسابان ملزم و تابع قوانین در این حوزه هستند.

وی بیان کرد: امروز فردی به سمت ذیحساب شرکت آب و فاضلاب روستایی استان انتخاب شده که پیش از این نیز در دیگر سازمان ها تجربیات ارزنده ای داشته و از سابقه درخشان و توانایی بالای برخوردار است و البته فرد قبلی نیز انسانی با صداقت و شایسته بود.

SONY DSC

وی با اشاره به اینکه ما چیزی به نام تودیع نداریم و هر چه هست تغییر و جابجایی است، ‌بیان داشت: امیدواریم و تلاش میکنیم ضمن همراهی و همکاری با دستگاه ها در سایه قانون بیش از توان برای بهبود خدمات به مردم گام برداریم.

فیض الله پاسره نیز در این دیدار تصریح کرد: آب و فاضلاب روستایی یک دستگاه دولتی و خدمات رسان است که طبق قانون وظیفه تامین آب و دفع بهداشتی فاضلاب در روستاها را بر عهده دارد و هم اکنون ما در زمینه تامین آب به روستاهای استان فعال هستیم.

مدیرعامل آبفار استان اظهار داشت:”آب” کالایی ارزشمند است که در سبد روزانه مردم باید وجود داشته باشد و از همین رو خدمات ما هیچ وقت تعطیل بردار نمی باشد.

پاسره با اشاره به پراکندگی زیاد روستاهای استان، بیان داشت: در استان ۱۶۷۶ روستا داریم که قریب به ۷۰۰ روستا بالای ۲۰ خانوار و مابقی کمتر ۲۰ خانوار جمعیت دارند و همین گستردگی و پراکندگی و قرار گیری روستاها در نقاط با دسترسی سخت آبرسانی در روستاهای استان را دچار مشکلاتی کرده است.

SONY DSC

وی عنوان کرد: خوشبختانه سال گذشته اعتبارات خوبی از محل صندوق توسعه ملی به آب روستایی اختصاص یافت که از آن محل ۳۸ میلیارد تومان سهم استان کهگیلویه و بویراحمد بود و توانستیم از محل آن مجتمع های بزرگ آبرسانی را تعریف و عملیاتی کنیم.

پاسره با مهم شمردن نقش ذیحساب در شرکت های خدمات رسان از قبیل آب و فاضلاب بیان داشت: امیدواریم همکاری ها برای بهبود و ارتقاء خدمات رسانی به مردم بیش از گذشته باشد.

در این مراسم “قدرت الله نوریان” بعنوان ذیحساب جدید آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و از زحمات مسعود شرافت تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.