بروزرسانی جدید گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس باعث بهبود عملکرد سنسور اثر انگشت می شود

سامسونگ آپدیت جدیدی برای گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس منتشر کرده که عملکرد حسگر اثر انگشت این دستگاه‌ها را بهبود می‌بخشد.این بروزرسانی توسط فروشگاه Galaxy Store منتشر شده و حجم این بروزرسانی هم ۶٫۹ مگابایت می باشد.

بروزرسانی جدیدی برای دو فبلت پرچمدار گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ منتشر شده است که موجبات بهبود عملکرد سنسور تشخیص اثر انگشت در داخل صفحه نمایشگر این دو دستگاه را بهبود می دهد.همانطور که گفته شد،این بروزرسانی توسط فروشگاه Galaxy Store انتشار یافته و حجم این بروزرسانی هم ۶٫۹ مگابایت است.نکته دیگری که درباره این بروزرسانی وجود دارد این است که نصب این بروزرسانی به راه اندازی مجدد دستگاه نیازی ندارد.

اطلاعات زیادی در بخش اطلاعات مربوط به این بروزرسانی منتشر نشده است اما در نوتیفیکیشن مربوط به این بروزرسانی آمده که این بروزرسانی دارای وصله امنیتی برای سنسور تشخیص اثر انگشت داخل نمایشگر دستگاه می باشد.همچنین به نظر می آید که این بروزرسانی تنها برای گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس منتشر شده و این بروزرسانی برای گلکسی اس ۱۰ ای منتشر نشده است.البته علت این موضوع بسیار ساده است.بدین علت که در گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس از سنسور اثر انگشت اولتراسونیک استفاده شده و در گلکسی اس ۱۰ ای از سنسور اثر انگشت خازنی استاندارد استفاده شده است.

با اینکه حجم این بروزرسانی اندک است اما تاثیر زیادی را دارد.بدین علت که تا قبل از نصب این بروزرسانس عملکرد غیر قابل اعتماد و کندی را داشت اما بعد از نصب بروزرسانی،عملکرد تقریبا آنی را دارد و با اطمینان بیشتری عمل می کند.البته سرعت عملکرد این سنسور در حد و اندازه گلکسی اس ۱۰ ای نیست اما باز هم عملکرد بهتری در مقایسه با سنسورهای اپتیکال دیگر گوشی های هوشمند را ارائه می دهد.

نوشته بروزرسانی جدید گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس باعث بهبود عملکرد سنسور اثر انگشت می شود اولین بار در tech24 پدیدار شد.


لینک منبع

نوشته بروزرسانی جدید گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس باعث بهبود عملکرد سنسور اثر انگشت می شود اولین بار در کامپیوتر و اینترنت. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.