بسیج مظهر آواز علقمی در کنار صحرای سوزان و قحط معرفت بود

مریم گشتاسبی نژاد؛ بسیج بهترین واژه از قریه واژه هاست و طرح نور و زیبایی است که عاقبت عشق می باشد، بسیج مظهر آواز علقمی در کنار صحرای سوزان و قحط معرفت بود و بسیج و بسیجیان یادآور جاده های آسمانی هستند که با احتضار آرزوهایشان طی مسیر را به طرفه عینی انجام دادند.

ماحصل عرق نسترن آن غایب های محفل خاکی امنیت و آرامش فعلی ماست ،نکند خدای ناکرده بر گل مهر بوستان خمینی بی مهری صورت گیرد،این خاکی تنان یادگاران پیر میکده عشق اند و دیدن ساحل روح آنها بغض بهار را تداعی می کند،قامت سترگ و واگویه های آنها در نامه های گمشده شان به دیار خوش و مطهر جماران یادآور جشن حضور و عترت یاس در لحظه های خون و شرف است،انها بر عهد و پیمان و عهدی که با خدا و امام بستند لحظه ای تردید ننمودند و آنها کسانی بودند که شعار ما همه سرباز تواییم خمینی را به خامنه ای در آنی تبدیل نمودند و بر خوشی دل دشمن دین و انقلاب اندکی غفلت ننمودند و بر آن مهر خیطی زدند.

انها شمع های نورانی شلمچه و پاسگاه زید بودند و جبهه ها از وجود پر برکت آن خاکی تنان معطر و نورانی بود و پس از گذشت سالها هنوز سحرهای ایام محرم و فاطمیه نخل های اروند خروشان صدای ذکر امن یجیب و توسل و زیارت عاشورای بچه های جبهه را در دل خود زمزمه  میکند و از هجرت و فراق آن پاک مسلکان و خونین تنان سبکبال در کنج خلوت خویش صمیمانه و بی ریا گریه می کند .

هنوز نخل های بی سر بهمن شیر در حسرت دیدن جمع باصفای عاشقان بسیجی شب ها ترانه غربت می خوانند و اکنون ما از جاده های آسمان بی خبر هستیم و طبل های فریبای طوفان دنیا و دنیا طلبی لحظه ای آرام و قرار ندارد شبها دیگر از فیض و برکت نم نم نیایش سنگفرش زمین نور افشانی آن جمع صمیمی خبری نیست .

کجایید ای شهیدان خدایی؟بدون وجود پر فیض شما هر لحظه بر سرمان ابر خداحافظی سایه افکنده و کبوتر هراس میل پرواز ندارد.ای فرشیان عرشی گشته ما با خیل سرگشته شما سبکبالان از خاک رهیده مال خود را در وانفسای دنیا حراج نموده ایم.

ما نرگس های خود را دسته دسته هدیه کردیم تا دیگر غم فقدان بلبل های دلشکسته را نداشته باشیم کجایید ای سبز پوشان خونین پیکر دستمان را بگیرید که سخت محتاج نگاه نورانی شماییم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.