تودیع و معارفه مدیر راهداری کهگیلویه و بویراحمد (+تصاویر)

آیین تودیع و معارفه مدیریت راهداری امروز در سالن آمفی تئاتر اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان برگزار شد.

به گزارش «بویر نیوز»، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: وضعیت نامطلوب راهداری به جای مانده نیازمند تلاش شبانه روزی مجموعه همکاران در ۶۰۰۰ هزار کلیومتر راههای مواصلاتی اعم از بزرگ راهی، راههای اصلی و فرعی و روستایی است که در برنامه ریزی های فصلی راهداری تابستانه، پائیزه، زمستانه و بهاره و نوروزی را در دستور کار قرار داریم.

32323

علی خوان پایه گفت: با وجود مستهلک بودن بخش قابل توجه ای از دستگاههای راهداری تلاش نمودیم این ناوگان را با تعمیرات کلی و تزریق سوخت به این ناوگان چرخ جامانده در راهها را دوباره به حرکت درآوریم.

خوان پایه اولویت بندی در کارها را با حفظ منافع عمومی به منافع خصوصی را لازمه انصاف و عدالت دانست و رسیدگی و بالابردن سطح سرویس دهی راهداری به راههای مواصلاتی استان را یکی از اهداف شاخص و اصلی برشمرد.

وی راهداری های زودبازده که باعث کاهش تصادفات جاده ای آنهم لحظه ای می شود را لازم و ضروری برشمرد و ابراز داشت: حفظ جان مردم در محورهای مواصلاتی با بالابردن کیفیت خدمات باعث کاهش قابل توجه تصادفات مالی و جانی در استان خواهد بود.

خوان پایه به ادغام مدیریت راهداری در راه وشهرسازی با سازمان حمل و نقل پایانه ها طی یک فرآیند کارشناسی در سازمان راهداری کشور انجام شده است، اشاره کرد و گفت: که مردم نتیجه ثبت و رو به رشد این ادغام را در راههای استان در آینده نزدیک خواهند دید.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ارتقاء و بالابردن سطح ایمنی راهها را اولویت اصلی در برنامه خود اعلام کرد.

مدیر جدید راهداری نیز در این آئین گفت: با وجود ادغام صورت گرفته وظایف نگهداری از بستر راههای استان را در سه نوع شامل جاری، دوره ای و اضطراری دانست و هرسه را لازم و ملزوم دانست.

محمد حسین نصیری راد ابراز کرد: اولویت بندی وخدمات رسانی در سطح استان با وجود چهار فصل بودن و توپوگرافی مناطق استان نیازمند زمانبندی مناسب است که با حضور کارشناسان توانمند ادارات ستادی و ادارات تابعه در سطح استان این مهم برنامه ریزی میشود و شاهد توسعه و افق های پیشروی خوبی خواهیم شد.

گفتنی است؛ مهندس نصیری دارای مدرک لیسانس عمران و فوق لیسانس شهرسازی با ۲۰سال سابقه اجرایی است. وی سابقه ریاست اداره راه و ترابری شهرستان کهگیلویه، رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راه و شهرسازی، مدیریت راهداری راه و ترابری و مدیریت فنی و اجرایی راه و شهرسازی را در کارنامه دارد.

4324

45443

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.