توزیع بودجه جرائم راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار میلیارد و ۶۹۸ میلیون تومان بودجه جرائم راهنمایی و رانندگی استان توزیع شد.

به گزارش بویرنیوز، پژمان نیک اقبالی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای ترافیک استان افزود: این میزان توزیع بودجه به نسبت ۷۰ به ۳۰ میان شهرداری ها و دهیاری ها انجام گرفته است.

نیک اقبالی تاکید کرد: سهم شهرداری ها از این توزیع سه میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان و سهم دهیاری ها یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان بوده است.

وی با بیان اینکه این بودجه بر اساس میزان جرایم اخذ شده در هر شهر توزیع می شود، تاکید کرد: برای چند شهر کوچک فاقد راهنمایی و رانندگی از محل تخصیصی بودجه جرائم شهرهای بزرگ این توزیع اعتبار انجام می شود.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه شورای ترافیک یک شورای مهم است، عنوان داشت: باید با حرکت بر اساس یک روند درست از مسائل کلان ترافیکی استان غافل نشویم.

وی افزود: اولویت کاری در شورای ترافیک مسائل کلان باشد و در کنار آن مباحث دیگر نیز مورد بررسی قرار گیرد.

نیک اقبالی با بیان اینکه نیاز است مصوبات شورای ترافیک شهرستان ها قبل از اجرا در شورای ترافیک استان مصوب شود، ابراز داشت: از اقدامات غیر مسئولانه و خودسرانه در شهرستان ها جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: مصوبات شورای ترافیک شهرستان ها حتی به صورت آزمایشی باید قبل از اجرا در شورای ترافیک استان تصویب شود.

نیک اقبالی با اشاره به اینکه آمار ارائه شده در رابطه با تخلفات ۹۴ درصدی در ساخت و ساز های شهر یاسوج صحیح نیست، تاکید کرد: تخلفات در حوزه ساخت و سازها وجود دارد، اما  رسانه ها در گزینش مخاطب برای ارائه آمار و توضیحات بر اساس حوزه وظایف مخاطب دقت نمایند و مصاحبه باید با کسی انجام شود که مسئولیت مستقیم در آن حوزه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.