جمعه بازار یاسوج ساماندهی می شود

شهردار یاسوج گفت : نخستین بازار بزرگ محلی ، سنتی وگردشگری کشور همزمان با دهه مبارک فجر در  یاسوج کلنگ زنی می شود .

به گزارش بویرنیوز؛ مهندس محمد علی جاوید روز دوشنبه افزود :  این بازار با گستره دو هکتار در بلوار کشاورزیاسوج با سرمایه گذاری  300 میلیارد ریالی  بخش خصوصی ایجاد می شود.

وی اظهار داشت : ایجاد بازار مذکور با هدف ساماندهی جمعه بازار و بازارهای محلی پراکنده در سط شهر می باشد .

شهردار یاسوج گفت : دراین بازار مایحتاج روزانه شهروندان محصولات تولیدی کشاورزان ، تولیدکنندگان صنوف مختلف وغیره عرضه می شود .

وی افزود : باراه اندازی این مجموعه زمینه اشتغال یک هزار نفر از جوانان فراهم می شود .

جاوید تصریح کرد : بازار بزرگ محلی ، سنتی و گردشگری یاسوج در راستای اقتصاد مقاومتی و،اقدام وعمل وکاربردی کردن شعار یاسوج مناسب برای گردشگری مستعدبرای  سرمایه احداث‌می شود.

شهردار یاسوج در رابطه با شروع دهه فجر نیز گفت : امروز وظیفه داریم تا دستاوردها و پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، پژوهشی ، صنعتی و حوزه شهری برای شهروندان بازگو کنیم .

وی افزود: شهروندان قدر و منزلت این انقلاب را که با ایثار جوانان ، نثارخون وپایمردی دلیرمردان به ثمر نشسته خوب می دانند وحضور آنان  درآیین های این دهه به استحکام نظام جمهوری اسلامی کمک می کند .

جاوید با اشاره به اینکه ویژه برنامه های امسال شهرداری یاسوج در دهه فجر جوانان محور و شهروند محور است گفت : مجموعه شهرداری یاسوج با برنامه های نو و مثبت برای جوانان در راستای آشنا کردن این قشر با رشادت های دوران انقلاب اسلامی تلاش می کند .

وی اظهار داشت : شهرداری یکی از انقلابی ترین نهادهای استان است وبه دلیل ارتباط وسیعی که با احاد جامعه  دارد با تمام توان در زمینه بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.