حاشیه های تودیع و معارفه مدیرعامل هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد ؛ سمت جدید مثنوی در هلال احمر (+عکس)

در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و کنونی هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد موضوعات مهمی از جمله پایان شکایت‌نویسی و شب‌نامه‌پراکنی در هلال‌احمر مطرح شد.

به گزارش بویرنیوز، عصر امروز بالاخره آخرین مدیر بازمانده از دولت گذشته نیز در استان کهگیلویه و بویراحمد تودیع شد تا کابینه دولت در این استان یک‌دست اعتدالی و به عبارت بهتر و واضح‌تر اصلاحاتی شود.

عصر امروز و با حضور ناصر چرخ‌ساز مدیر سازمان امداد و نجات کشور امان‌الله جهان‌بین جایگزین مسعود مثنوی شد که سه سال و ۹ ماه پیش کار خود را در هلال‌احمر استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز کرده بود.

حضور چهره‌های اصلاح‌طلب استان در این آیین جالب توجه به نظر می‌رسید به طوری که معلوم بود انتظار آن‌ها برای پایان کار یک مدیر به جای مانده از دولت گذشته به سر آمده است.

13950607001110_PhotoL

سخنرانان در این آیین بر یک موضوع و محور مهم در مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید هلال‌احمر استان اتفاق نظر داشتند و آن کنار زدن حاشیه‌ها و تشنج‌ها در طول دوره مدیریت مسعود مثنوی بود.

حجت‌الاسلام سید جواد غفاریان مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر استان در همین خصوص گفت: ایجاد تعامل و تعادل در بدنه هلال‌احمر از کارهای ماندگار مثنوی در این دوره مدیریت به شمار می‌رود.

وی گفت: تا قبل از وی شکایت‌نویسی و شب‌نامه‌نویسی در این دستگاه به وفور مشاهده می‌شد ولی با روحیه بسیجی مثنوی و با اخلاق حسنه‌ای که داشت همه این مشکلات را کنار زد.

غفاریان افزود: با آمدن مثنوی در این مسند اختلافات گذشته به سر رسید که امیدواریم روند ادامه داشته باشد.

همچنین یکی دیگر از سخنرانان این جلسه شیرعلی خرامین عضو هیأت مدیره هلال‌احمر استان بود که وی نیز بر این موضوع صحه گذاشت.

وی گفت: ۸۰ درصد نیروی بچه‌های بومی استان به علت همین شکایت‌ها و شبنامه‌ها هدر می‌رفت که مثنوی توانست این موضوعات را در هلال‌احمر استان جمع کند.

خرامین افزود: اکنون نیز باید شکایت‌ها را کنار گذاشت و توان نیروهای بومی و خلاق استان را با چنین روندی از بین نبریم.

وی تصریح کرد: اکنون که جمعیت هلال‌احمر کشور به استان ما و نیروهای بومی اعتماد کرده، بهتر است که از این توان به نحو احسن استفاده کنیم.

13950607001111_PhotoL

وی افزود: با همه احترامی که برای مدیران سابق هلال‌احمر داریم مدیریت در این دستگاه در استان ما به گونه‌ای دیگر بود اما اکنون به بومی‌های توانمند اعتماد شده و باید این روند را ادامه دهیم.

خرامین به مدیریت مسعود مثنوی در کمتر از چهار سال گذشته اشاره کرد و گفت: وی نشان داد که می‌توان روی بچه‌های جوان و بسیجی حساب باز کنیم و در مدیریت‌ها به آن‌ها اعتماد شود.

ناصر چرخ‌ساز رئیس سازمان امداد و نجات هم در این آیین با بیان مدیریت بسیار خوب مسعود مثنوی در استان گفت: در هنگام حوادث خیالمان از بابت استان کهگیلویه و بویراحمد راحت بود، زیرا مدیریت پای کاری در استان داشتیم.

وی بیان کرد: در گذشته در این دستگاه جو متشنجی داشتیم که مشکل‌ساز بود ولی در حال حاضر جو و فضای خوبی در این دستگاه حاکم است و همه با تعامل به دنبال کار و تلاش و خدمت به مردم هستند.

IMG_1687-1

چرخ‌ساز برگزاری انتخابات بدون حاشیه در هلال‌احمر استان را هم از دستاوردهای مدیریت مثنوی عنوان کرد و گفت: در بحث سوانح و حوادث هم دغدغه و تشویش نداشتیم، زیرا در استان به وظایف خود به خوبی عمل می‌کردند.

وی در ادامه با بیان این که مثنوی دو سه روزی را استراحت خواهد کرد، گفت: از وی در رده مدیریتی سازمان امداد و نجات کشور استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.