راه اندازی کانال های تلگرام با تغذیه از وبلاگ خانواده برتر

سلام

مطالب وبلاگ خانواده برتر با توجه به موضوعاتی که داره تقریبا همیشه خواهان دارن . بچه ها بزرگ میشن ، نوجوانان وارد مرحله انتخاب همسر میشن ، بعدش وارد دوران عقد میشن ، در ادامه ازدواج میکنن و بعد باید بچه هاشون رو تربیت کنن و ... .

می بینید که با عبور یک نسل از یک مرحله یه نسل دیگه جایگزین اونا میشن . پس میشه گفت مطالب به نوعی هیچ وقت تکراری نمیشن چون همیشه خواهان دارن .

تعداد زیاد مطالب و نظرات وبلاگ خانواده برتر ، تقاضایی که دائم در حال تکرار شدنه ، همه گیر شدن تلگرام و احتمال ضعیف فیلتر شدن اون ، همگی دست به دست هم دادن تا یک ظرفیت خوب برای ساخت کانال های تلگرام متعددی فراهم بشه .

بخش مشورت در ازدواج خانم ها حدود 1900 پست داره ، به طور متوسط اگه هر مطلب 10 نظر مفید داشته باشه ، میشه حدود 19000 مطلب . این موضوع به تنهایی ظرفیت این رو داره که یه کانال موفق بهش اختصاص داده بشه . سایر موضوعات هم همین طور .

اگه با دید مالی به قضیه نگاه کنیم ، یکی از روش های کسب درآمد که اخیرا باب شده ، کسب درآمد از تلگرام هستش . به این صورت که یه نفر میاد یه کانال تلگرام ایجاد میکنه ، بعد از یک منبع مطالبی رو در اون قرار میده و با تبادل کانال با سایر کانال ها و بقیه روش ها ، تعداد اعضای کانالش رو افزایش میده .

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.