راه اندازی کمپین سبزنوشتن ودیوار نویسی درکهگیلویه وبویراحمد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با اعلام این خبر گفت :راه اندازی کمپین سبز نوشتن و دیوار نویسی شعارهای زیست محیطی برای اولین بار در کشور دراستان ما به راه افتاده است.

به گزارش بویرنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد – سید اسداالله هاشمی درآخرین روز از مرداد ماه ۹۵ گفت : کمپین سبز نوشتن و دیوار نویسی شعارهای زیست محیطی بمنظور تنویر افکار عمومی و ارتقای فرهنگ زیست محیطی در شهرستان کهگیلویه شروع شده است.

هاشمی با بیان اینکه این کمپین بصورت خود جوش و از طرف محمد داسمه از وکلای طبیعت دوست استان با نوشتن شعارهای زیست محیطی بر روی دیوارها و مسیرهای پرتردد شهرستان دهدشت و بهبهان شروع شده است گفت: محمد داسمه از وکلای پایه یک دادگستری استان و دوستدار محیط زیست است که علاوه بر دیوار نویسی شعار های زیست محیطی پرونده های حقوقی این شهرستان را بصورت افتخاری در مراجع قضایی پیگیری می کند.

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از اقدام قابل تحسین این وکیل دادگاه و تقاضا از عموم برای پیوستن به این کمپین گفت : استان ما که نام پایتخت طبیعت ایران را به یدک می کشد۸ درصد از جنگل های کشور و ۲۰درصداز جنگل های حوزه زاگرس را در دل خود دارد که داشتن چنین حامیانی مایه دلگرمی کارکنان محیط زیست استان است.

کهگیلویه و بویر احمد دارای بیش از ۸۷۰ هزار هکتار جنگل وبیش از ۵۵۰ هزار هکتار مرتع است و ۸۷ درصد استان را مرتع و جنگل شکل می دهد

20 21 22 23 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.