زیرکی نماینده بویراحمد و استاندار صدای شیرازی ها را درآورد

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شیراز به آنچه خروج سرمایه‌گذاری شرکت نفت از شیراز و فارس می‌نامید،‌ انتقاد کرد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از ایسنا، رضا محمدیان عصر دوشنبه 11 بهمن در نطق قبل از دستور خود در جلسه علنی شورای اسلامی شیراز، گفت: قرار بود شرکت نفت شهرکی نظیر آنچه در محمودآباد شمال کشور دارد در شیراز احداث کند اما با رایزنی‌های استاندار کهگیلویه و نماینده مردم یاسوج، این سرمایه‌گذاری به آن استان منتقل شده است.

وی با بیان اینکه 80 هکتار زمین در مجاورت یاسوج برای احداث این شهرک در اختیار شرکت نفت قرار گرفته است، گفت: با توجه به حجم فعالیت‌های شرکت نفت در فارس و عبور خطوط گازی از این استان و قرار داشتن مناطق نفتی و گازی عسلویه در جنوب فارس، قرار بود این سرمایه‌گذاری در شیراز انجام شود.

محمدیان گفت: این جابه‌جایی سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در سکوت مبهم مدیران و نمایندگان استان فارس انجام شده است.

به اعتقاد این عضو شورای شیراز اجرایی شدن آن سرمایه‌گذاری می‌توانست زمینه‌ساز ایجاد هزار شغل در شیراز و فارس شده و بستری برای توسعه سرمایه‌گذاری و جذب و جلب گردشگر باشد.

محمدیان با اشاره به افتتاح تعدادی پروژه عمرانی همزمان با ایام‌الله دهه فجر در شیراز از تداوم برنامه‌های افتتاح این پروژه‌ها طی ماه‌های آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تمام نکات فنی، مهندسی و زیباسازی در پروژه‌ها، مد نظر قرار گرفته و اعمال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.