قانون جذب از زبان شفق ( ۱۵ )

به نام خدا
سلام

خب این هم قسمت پانزدهم که قولش رو داده بودم بهتون و اعتراف میکنم که مهم ترین و عملیاتی ترین قسمت پست های قانون جذب از زبان شفق ،  این قسمت هستش .

بذار با این شروع کنم که قدرت فکر رو دست کم نگیرید الکی نیست که میگن یک ساعت تفکر بهتر از ۷۰ سال تلاش و عبادت هست .

ببین گلم امروز میخوام چیزی رو بهت یاد بدم که نه اقای فرهنگ و نه سخنران های خارجی در موردش حرف زدن و همه چیز رو عوض میکنه. و نمونه ی ساده شده ی تفکرات خودت هست. به قول امریکایی ها : ساده است ولی کار میده

چیزی که اقای فرهنگ به شما یاد میده این است که از خواص و انواع ویتامین های و …. یک غذای خوشمزه تعریف میکنه و میگه که خوردنش چه لذتی داره و اینکه از چه چیزایی تشکیل شده. ولی توی دادن دستور پخت ناکام مونده. ذهن من و تو عادت داره فقط چیزهایی رو که میبینه رو باور کنه .

توی سخنرانی های اساتید به این اشاره می کنند که تصویر سازی ذهنی کن و کلمات تاکیدی رو به کار ببر و شما این اصول رو به کار میبرید و مدام وانمود میکنی که چیزی رو که میخوای رو داری و به دستش اوردی ( قسمت های قبلی رو دوباره بخون تا بفهمی در مورد چی دارم مینویسم برات) .

قبلا در مورد مدارها نوشتم برات که مثلا یکی توی مدار در امد ماهی ۵۰۰ تومن هست یکی ۳ میلیون تومن و یکی …. خب حالا کسی که توی مدار ۵۰۰ تومن هست داره وانمود میکنه که توی مدار ۳ میلیون تومن هستش و اینجا هستش که با این همه تلقین به یه نتایج خیلی سطحی میرسه و دوباره بر میگرده و میشینه سر جاش .

(تجسم رویا و وانمود کردن )—-> (واکنش ذهن : ایده ای نداره) —–> (روی تمرینات و تلقینات که اساتید میگن پافشاری میکنی ) ——> (واکنش ذهن : ایده ای نداره) —–> (به وجود اومدن ضد و نقیض ها)

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.