مصدومیت شدید بازیکن سابق تیم ملی و استقلال در یاسوج

برخورد اتوبوس حامل بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال زاگرس چهارمحال بختیاری با صخره در جاده یاسوج – بابامیدان باعث مصدومیت چند تن از اعضای این تیم شد.

به گزارش فصلی نو،تعدادی از مصدومین این حادثه که به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده اند،هم اکنون تحت مداوا قرار گرفته اند.

photo_2016-11-26_10-56-08-900_600

یکی از بازیکنان تیم فوتبال زاگرس چهارمحال بختیاری در گفت و گو با فصلی نو، گفت:  از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور قرار بود ظهر فردا با تیم ابوذر باشت مسابقه فوتبال برگزار شود که در ان مسابقه تیم ابوذر میزبان بود و ما ظهر اروز شهرکرد را به مقصد باشت ترک کردیم.

وی ادامه داد:۲۴ نفر مسافر اتوبوس بودیم که ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امشب در جاده بابامیدان،ترمز اتوبوس از کار افتاد و راننده حدود دو دقیقه تلاش کردکه اتفاقی نیافتد ،که با مهارت خاص از سقوط اتوبوس به ته دره جلوگیری کرد .

بازیکن تیم فوتبال زاگرس چهارمحال بختیاری عنوان کرد: زمانی که راننده از ترمز نا امید شد درب اتوبوس را باز کرد و از ما خواست به بیرون بپریم که همه ما به بیرون از اتوبوس پریدیم و اکنون متوجه شدیم که به بیمارستان منتقل شدیم.

علی سامره بازیکن اسبق تیم ملی و استقلال که هدایت این تیم را بر عهده دارد نیز از مسافران اتوبوس بوده است که به دلیل در رفتگی کتف به بیمارستان نورآباد ممسنی منتقل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.