پیام نماینده بویراحمد ودنا به مناسبت هفته بسیج

نماینده مردم بویراحمد ودنا طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام غلام محمد زارعی که در اختیار «بویر نیوز» قرار گرفته است بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«هفته بسیج، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام بزرگوار راحل، در این کشور پایه‌گذاری شد و این حرکت، در این منطقه اسلامی و دینی، برای دیگر ملتها هم ان‌شاءاللَّه الگو و سرمشق خواهد شد. » “مقام معظم رهبری”

هوشیاری و درایت بی نظیر رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در ۵ آذر ماه ۱۳۵۸ و فرمان تشکیل بسیج مستضعفین ، سرآغاز بنا نهادن «شجره طیبه‌ای» بود که امروز به عنوان یکی ازاساسی ترین عوامل در جهت خنثی‌سازی توطئه‌ها ، حفظ و تقویت امنیت و صلابت ایران اسلامی تبدیل گشته است. بسیج در استراتژی بلند امام راحل از آنچنان جایگاهی برخوردار است که ایشان در بیانات ارزشمندشان بسیج را «لشکر مخلص خدا»  و تشکیل آن را  « از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی » دانسته اند .

اینجانب به نمایندگی از مردم ولایتمدار شهرستان های بویراحمد ودنا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و امام شهیدان، بر خود لازم می دانم این هفته را به همه رادمردان بسیجی، پاسداران سرافراز و جانبازان و آزادگان معزز و خانواده گرانقدر شهدا و مردم شهیدپرور استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک عرض نمایم و عزت، عظمت و سربلندی روزافزون اسلام و مسلمین را در پرتو توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و تدابیر داهیانه ی رهبری معظم انقلاب را از خداوند قادر متعال مسالت می نمایم.

غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف بویراحمد ودنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.