کسب رتبه برتر شورای حل اختلاف زندان مرکزی یاسوج در کشور

خبرگزاری فارس: کسب رتبه برتر شورای حل اختلاف زندان مرکزی یاسوج در کشور

رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر شورای حل اختلاف زندان مرکزی یاسوج در کشور خبر داد.

 به گزارش بویر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد حجت‌الاسلام غلام‌رضا مزارعی رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از عنوان رتبه برتر شورای حل اختلاف زندان مرکزی یاسوج در کشور خبر داد.

وی در بازدید از زندان مرکزی در جمع مجموعه زندان‌ها و معاونین ستادی دادگستری گفت: برنامه‌های زندان برای کمک و مساعدت به زندانیان بسیار خوب و قابل قبول است.

مزارعی افزود: با مشاهدات خود از زندان‌ها و تلاش مدیر‌کل و مجموعه زندان‌ها امور اصلاحی، تربیتی، فرهنگی، اشتغال و حرفه‌آموزی و ارائه آموزه‌های دینی مشهود است.

رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کارهای مطلوب کاهش جمعیت کیفری در زندان‌های استان اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این کاهش، فعالیت‌های شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی است که این شورا با تلاش فراوان و زحمات دلسوزانه خود در سطح کشور رتبه خوبی در صلح و سازش کسب کرده که انصافاً قابل تقدیر بوده و این شورا از سوی رئیس محترم قوه قضائیه مورد تقدیر و تجلیل واقع شد.

علی‌عباس فلاحتی‌مطلق نیز در این دیدار گفت: همکاران ما کمک به زندانی و مساعت به خانواده زندانیان را از وظایف ذاتی خود می‌دانند که در این زمینه مددکاران و اعضاء شورای حل اختلاف زندان با مداخله مددکاری در خصوص صلح و سازش خدمات خوب و ارزنده‌ای به زندانیان و خانواده‌های آنان ارائه داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.