۵ کشته و مجروح در کریک بویراحمد + عکس

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از کشته و مجروح شدن پنج نفر بر اثر برخورد پژو با سمند در محور یاسوج ـ اصفهان خبر داد.

به گزارش  بویرنیوز، صادق حیدری‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران از کشته و زخمی شدن پنج نفر در محور یاسوج – اصفهان خبر داد و گفت: صبح امروز طی تماس با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ دنا مبنی بر برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو و سمند در محور یاسوج – اصفهان در نزدیکی دو راهی کریک بلافاصله تیم اورژانس این شهرستان به محل حادثه اعزام شد.

مسؤول روابط عمومی ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرسنل اورژانس در کمترین زمان ممکن خود را بر بالین مصدومان رساندند و با اطلاع از تعداد مصدومان تقاضای آمبولانس کردند که دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های مرتضوی و پاتاوه جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: بعد از اقدامات اولیه درمانی چهار مصدوم این حادثه به وسیله آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

این مسؤول اضافه کرد: یکی دیگر از مصدومان توسط ماشین شخصی به بیمارستان انتقال داده شده بود که به علت شدت جراحات قبل از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد.

حیدری‌زاده در پایان به مردم، همشهریان و رانندگان توصیه کرد تا رسیدن نیروهای امدادی از انتقال غیراصولی مصدومان خودداری کنند، چراکه چنین انتقال‌هایی باعث بروز آسیب و خسارت‌های جبران‌ناپذیر خواهد شد.

13950603000750_PhotoL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.