۶۰ طرح عمرانی درگچساران بهره برداری و کلنگ زنی شد

 ۶۰ طرح عمرانی گچساران در سومین روز هفته دولت با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی بهره برداری و کلنگ زنی شد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه در آیین بهره برداری و کلنگ زنی از این طرح ها گفت: ۵۷ طرح بزرگ و کوچک عمرانی افتتاح و سه طرح دیگر در گچساران عملیات اجرایی آنها شروع شده است.

فتاح محمدی ابرازکرد: میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای این تعداد طرح بیش از ۱۹۲ میلیارد ریال بوده است.
وی بیان کرد: این طرح ها بیشتر در بخش توسعه و اصلاح برق، خدمات شهری، کشاورزی و طرح های توسعه ای روستایی است.
محمدی تصریح کرد: ساخت کانال های آبیاری، توسعه، اصلاح و بهینه سازی برق در مناطق مختلف، اجرای سیستم آبیاری بارانی، ساماندهی گلزار شهدا، ساخت یک باب کتابخانه، گازرسانی به روستاهای آبتوت، آبچیرک و انجیر سیاه ، زیر سازی و آسفالت روستا و اجرای سنگ فرش از طرحهای افتتاحی در هفته دولت است.
وی اضافه کرد: عملیات اجرایی سه طرح عمرانی با اعتباری بیش از ۱۲ میلیارد ریال در این شهرستان آغاز خواهد شد.
محمدی تصریح کرد: به نمایندگی از اینها طرح گاز رسانی به روستاهای آبتوت، آبچیرک و انجیر سیاه و کتابخانه رودکی به بهره برداری رسید.
وی ابراز کرد: کتابخانه رودکی در راستای ارائه خدمات بهتر به مناطق بافت فرسوده دوگنبدان در منطقه کیامرثی این شهرستان به بهره برداری رسید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعتبار هزینه شده این طرح را چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.
وی مساحت این طرح را ۳۵۰متر مربع عنوان کرد و گفت: این طرح فرهنگی از محل اعتبار ردیف ۳۸ سکونتگاهای غیر رسمی اجرا شد.
محمدی اظهار داشت: طرح گازرسانی به روستاهای آبچیرک، آب توت و انجیر سیاه با اعتباری بیش از ۱۵ میلیارد ریال اجرا شد.
وی بیان کرد: برای اجرای این طرح ۲۶ هزار و ۱۶۰ متر خط انتقال اجرا شده که با بهره برداری از آن ۱۵۸ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.
محمدی ابراز کرد: دولت تدبیر و امید با حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی به ایجاد اشتغال بیشتر و حل مشکلات اقتصادی مردم توجه ویژه ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.